DEM , Discrete Element Method, modeling, simulation, PFC3D

فروشگاه جامع دانشجو

بانک مقالات ISI رشته های مختلف

مطالعه موردی برج شانگهای

مطالعه موردی برج شانگهای

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عنوان انگلیسی:

Case Study: Shanghai Tower

عنوان فارسی:

مطالعه موردی: برج شانگهای

 

 

رشته : عمران،  معماری

تعداد صفحات مقاله اصلی:7 صفحه (pdf)

تعداد صفحات ترجمه: 18صفحه (word)

سال انتشار:2010

مجله

CTBUH Journal

 

http://www.ctbuh.org/LinkClick.aspx?fileticket=a1ppDY9UeqM%3D&tabid=1090&

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالعه موردی: برج شانگهای

"برج شانگهای، که منطقه لوجیازوی را به عنوان یکی از مقاصد تجارتی درجه یک در سطح جهان مطرح خواهد نمود، تنها یک ساختمان بلند ساده نیست. این برج روش جدیدی را برای پیش بینی و ایجاد شهرها نشان می دهد، و به چالش های فوق العاده ای می پردازد که طراحان ساختمان های فوق العاده بلند در حال حاضر با آنها روبرو هستند."

برج شانگهای به عنوان سومین برج در میان سه ساختمان فوق العاده بلند در قلب منطقه اقتصادی و تجاری جدید لوجیازوی شانگهای، مظهری جدیدی از یک نمونه اولیه برای ساختمان های بلند می باشد. این برج که در نزدیکی برج جین مائو برج و مرکز مالی جهانی قرار دارد، سر به فلک کشیده است و نمای منحنی آن و شکل مارپیچی که دارد، سمبلی از پویایی چین مدرن می باشد.

علاوه بر این نمادها، این برج چند منظوره با 632 متر ارتفاع و 121 طبقه، یک روش پایدار زندگی در شهرهای عمودی، با ترکیب منحصر به فردی از رستوران ها، مغازه ها، ادارات و هتل ها درون ساختمان ارائه می کند. این برج یک ساختمان فوق العاده بلند است که از بالا به پایین به طور کامل پیچیده شده است و دارای فضاهای عمومی و باغهای معلق می باشد. با تاکید بر فضای عمومی که در آن مردم می توانند منتظر بمانند و انواع خدمات اجتماعی را به صورت عمودی در فواصل استراتژیک ارائه دهند، برج شانگهای تصویر جدیدی از سکونت در ساختمان های فوق العاده بلند را ارائه می دهد.

فهرست مطالب

مطالعه موردی: برج شانگهای.. 1

برنامه ریزی.. 2

طراحی برج.. 2

ساختار. 4

دیوار پرده ای.. 11

فن آوری های پایدار. 12

نتیجه گیری.. 17

 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران مبتلا به سرطان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
shanghai-tower2_1713465_6150.zip2.9 MB

چالش های طراحی سازه برج شانگهای

چالش های طراحی سازه برج شانگهای                       عنوان انگلیسی: Structural Design Challenges of Shanghai Tower عنوان فارسی: چالش های طراحی سازه برج شانگهای   رشته : عمران،  معماری تعداد صفحات مقاله اصلی:15 صفحه (pdf) تعداد صفحات ترجمه: 21صفحه ( word ) سال انتشار:2010 مجله   http://library.tee.gr/digital/m2625/m2625_zhu.pdf     &n ...

توضیحات بیشتر - دانلود 11,500 تومان